Firma

Kariera

Kim jesteśmy?
Od lat zajmujemy czołową pozycję w kraju wśród firm projektujących i budujących obiekty energetyczne. Jesteśmy z tego dumni. Z pasją wdrażamy nowatorskie rozwiązania z dziedziny inżynierii elektroenergetycznej. Tworzymy zgrany zespół wysokiej klasy ekspertów. Dołączając do nas będziesz mógł skorzystać z bogatego doświadczenia kolegów, których kariery zawodowe są od lat związane z branżą elektroenergetyczną.

Kogo szukamy?
Jeżeli jesteś młodym inżynierem elektrykiem nastawionym na intensywne zdobywanie wiedzy praktycznej w celu sprawnego uzyskania uprawnień budowlanych, to ELBUD Warszawa jest dla Ciebie idealnym miejscem pracy. Jeżeli jesteś doświadczonym kierownikiem budowy z kilkuletnim doświadczeniem w branży energetycznej, w ELBUD Warszawa będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności menedżerskie zarządzając dużymi projektami. Jeżeli jesteś specjalistą w innej dziedzinie (księgowość, marketing, administracja itp.), sprawdź aktualne oferty pracy. Może szukamy właśnie Ciebie.

Możliwości rozwoju zawodowego
Wierzymy, że ambitnym ludziom zależy na nieustannym rozwoju zawodowym i dlatego sprzyjamy pracownikom, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje. Inżynierowie zatrudnieni w naszej firmie mogą zdobywać ciekawe doświadczenie w następujących obszarach naszej działalności:

Aplikacje przyjmujemy przez cały rok po adresem: rekrutacja@elbud.waw.pl

Aktualne oferty